1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o pilną odpowiedź
asia 1975

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 60280

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-12-06, 17:01   Temat: Proszę o pilną odpowiedź
Tak czy siak lekarz powinien męża zobaczyć i to najlepiej onkolog.Pomoc jest potrzebna chociażby w przerwaniu bólu.Także doradzam jak najszybszą wizytę.Nawet przyszpitalny SOR mógłby ocenić co to może być i dorażnie objawowo dopomóc.Pozdrawiam
  Temat: Proszę o pilną odpowiedź
asia 1975

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 60280

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-10-29, 18:20   Temat: Proszę o pilną odpowiedź
Wiesz gdy czytam twoje dwa ostatnie posty to w pewnym sensie rozumiem twoje rozgoryczenie. Badania takie czy takie dokładne i te najdokładniejsze i tak nie dadzą pełni obrazu tego co siedzi w środku. Tylko chirurg gdy otworzy pacjenta widzi tak naprawdę jak to dziadostwo jest zaawansowane. Też mnie to szokowalo gdy z badań wynikało że mały guz raptem 15mm i że operacyjny, a niestety po otwarciu mojego taty okazało się że niestety nieoperacyjny... I teraz z drugiej strony na to patrząc to według mnie powinnaś się cieszyć, że tak czy inaczej ale pozbyliscie się tego gada. I jedyne co to modlić się o szybki powrót do w miarę sprawnego funkcjonowania, pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiego powrotu do zdrowia twojemu mężowi.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group